O programie, Regulamin

Perspektywa współpracy z profesjonalistami, należącymi do grona czołowych producentów materiałów budowlanych to dla LafargeHolcim wielki zaszczyt.

Cieszymy się, że dają nam Państwo możliwość wspierania naszą wiedzą i doświadczeniem tak wielu dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw.

Zdajemy sobie sprawę, że wszystkich członków Klubu Partnerów LafargeHolcim łączy przede wszystkim orientacja na SUKCES.

Takiemu celowi podporządkowaliśmy Klub Partnerów LafargeHolcim PLUS. Jest to program biznesowy, stworzony z myślą o wspieraniu naszych Partnerów w dalszym wzroście potencjału ich przedsiębiorstw.

Oferta LafargeHolcim PLUS dotyczy obszarów kluczowych dla prawidłowego działania operacyjnego firm, a co za tym idzie - ich harmonijnego rozwoju w przyszłości.

Rozpoczynamy program LafargeHolcim PLUS – stworzony z myślą o Państwa potrzebach i oczekiwaniach. Nie tylko obecnych, lecz również tych, które mogą pojawić się w przyszłości

W LafargeHolcim pragniemy, aby nasze wzajemne relacje opierały się na zasadach partnerskich. Czynny udział w programie będzie dla Państwa doskonałą okazją do podzielenia się z nami swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Razem możemy sprawić by LafargeHolcim PLUS był najlepszym polskim programem partnerskim w swojej klasie.

Zasady uczestnictwa w Programie Partnerskim LafargeHolcim PLUS szczegółowo opisuje regulamin dostępny tutaj.